Flamengo.com.pl - polski serwis klubu Flamengo - Aktualizacja transferu Marcosa Antônio

flamengo.com.pl


Aktualizacja transferu Marcosa Antônio
esportes.r7.com

Lazio, które wcześniej zgodziło się na warunki zaproponowane przez Flamengo, przedstawiło nowe żądania, aby sfinalizować transfer Marcosa Antônio, co opóźnia ostateczne porozumienie. Włosi postrzegają Rubro-Negro jako klub o dużym potencjale finansowym i starają się wynegocjować jak najwięcej podczas rozmów.

Zarząd Flamengo jeszcze nie uznaje transferu za "sfinalizowany", ale traktuje go jako "dobrą możliwość" i liczy na chęć Marcosa Antônio, który pragnie grać w koszulce Rubro-Negro i nie chce wracać do Lazio na okres przygotowawczy przed nowym sezonem.

Zrozumienie osób zaangażowanych w negocjacje jest takie, że to, co dzieje się w rozmowach, jest normalne w każdej transakcji i wierzą, że operacja zostanie wkrótce zakończona.

Model transakcji pozostaje bez zmian: wypożyczenie z obowiązkiem wykupu po zrealizowaniu określonych celów. Kwota jest jeszcze przedmiotem dyskusji, ale nie będzie ona bardzo wysoka (jedno ze źródeł Flamengo podało około 3 milionów euro).

  • dodał: MentiX
  • 07.07.2024; 20:48
  • źródło: Twitter Venê Casagrande
  • foto: esportes.r7.com
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gérson: Flamengo 2:1 Bahia

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
David Luiz cieszy się z trafienia, które zapewniło Flamengo wygraną 2:1 nad Bahią.
Video


Pomimo osłabienia, Flamengo walczyło do końca i odniosło zwycięstwo 2:1 nad Bahią.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX