flamengo.com.pl


Braz stoi murem za Torrentem

Presja na wyniki we Flamengo była zawsze absurdalnie wysoka. Jednak Domènec Torrent żyje w jeszcze bardziej skomplikowanej sytuacji: zastępuje jednego z najbardziej utytułowanych trenerów w historii klubu, Jorge Jesusa. Wyniki i gra zespołu sprawiają, że część zarządu myśli o zmianie na ławce szkoleniowej, ale wiceprezydent ds. piłki nożnej, Marcos Braz nie chce, aby tak się stało.

Według Dziennika "O Globo", wiceprezydent poinformował władze klubu, że jeśli zostanie osiągnięty konsensus w sprawie zwolnienia Dome, on również odejście. W związku z tym w Rubro-Negro musiałaby nastąpić zmiana w sektorze kontrolującym piłkę nożną. Marcos Braz ma dobre relacje z zawodnikami i pełni rolę łącznika między zarządem, a drużyną.

W związku ze stanowiskiem Braza, władze Mengão jeszcze nie rozważają zmiany trenera. Jednak być może wtorkowe spotkanie Barceloną de Guayaquil w Copa Libertadores może być grą o życie dla hiszpańskiego szkoleniowca. Wiceprezydent klubu ds. stosunków zewnętrznych, Luiz Eduardo Baptista nie ukrywa, że ​​pragnie nowego trenera. Po odejściu Jorge Jesusa, Baptista lobbował na rzecz Miguela Àngela Ramíreza z Independiente del Valle.

W tej chwili jest mało prawdopodobne, aby doszło do przeformułowania sektora piłki nożnej we Flamengo. Decyzja musiałaby pochodzić od prezydenta Rodolfo Landima, który wciąż chłodno analizuje fakty. Jeśli jednak sytuacja z Dome w klubie z Rio de Janeiro stanie się nie do utrzymania, zwolnienie będzie musiało zostać dokładnie przedyskutowana w gronie zarządu Rubro-Negro.

  • dodał: MentiX
  • 18.09.2020; 14:44
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Pedro: Internacional 1:1 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Walcząc do końca, Flamengo zremisowało 2:2 spotkanie z Internacionalem na Beira-Rio.
Video


W meczu na szczycie talebi Campeonato Brasileiro, Flamengo zremisowało 2:2 z Internacionalem na Beira-Rio.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX