flamengo.com.pl


Bruno Henrique świętuje kolejnego gola w klasyku

Po środowym zwycięstwie w klasyku z Fluminense w półfinale Taça Guanabara, Bruno Henrique skomentował przydomek "Król Klasyków". Autor pierwszego gola dla Rubro-Negro w spotkaniu zdobył swoją 12 bramkę w 14 meczach z rywalami z Rio de Janeiro.

"Jestem szczęśliwy, że ponownie mogłem zdobyć gola w klasyku. Nie bez powodu mam przydomek "Król Klasyków". Gratulacje dla całego zespołu. Rozegraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę, w drugiej brakowało nam tej samej intensywności, trochę się rozluźniliśmy po zdobytych bramkach. Musi posłużyć to jako lekcja. Przeciwko wykwalifikowanemu zespołowi nie możesz mieć tych błędów. Zespół Fluminense wrócił w inny sposób, ale udało nam się dotrzeć do finału, co było ważne." - powiedział Bruno Henrique.

Zawodnik skomentował także możliwość zdobycia wygrania trzech tytułów w ciągu niecałego miesiąca, ponieważ w nadchodzących tygodniach Flamengo zagra o Taça Guanabara, Supercopa do Brasil i Recopa Sudamericana.

"Przyszliśmy do roku 2020 w taki sam sposób, jak w 2019 roku. Aby wygrać wszystkie możliwe tytuły. W niecały miesiąc możemy wygrać trzy rozgrywki. Idziemy krok po kroku, co obiecuje w tym roku." - dodał.

  • dodał: MentiX
  • 13.02.2020; 07:03
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Thiago Maia: Ceará 2:0 Flamengo

Ocena: 5,5
Zdjęcie tygodnia
Koniec dobrej serii. Flamengo po słabej grze przegrało 0:2 z Ceará.
Video


Po słąbej grze, zwłaszcza w drugiej połowie, Flamengo przegrało na Arena Castelão z Ceará.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX