flamengo.com.pl


Czekając na Torrenta, dzisiaj pierwszy test

Podczas, gdy władze próbują rozwiązać ostatnie szczegóły dotyczące popisania kontraktu z Domènecem Torrentem w Hiszpanii, w erze po Jorge Jesusie, zespół Flamengo przejdzie swój pierwszy test podczas piątkowego meczu treningowego z Olarią w centrum treningowym Ninho do Urubu.

Od odejścia portugalskiego szkoleniowca i rozpoczęcia poszukiwań nowego trenera w centrum uwagi były raczej wiadomości poza boiskowe, ale w klubie panuje przekonanie, że trzeba kontynuować swoją pracę dalej i nie ma "żałoby" po odejściu Mistera.

Takie podejście jest także wśród samych piłkarzy, którzy uważają, że należy utrzymać wysoką koncentrację i nie pozwalać na spowolnienie tempa działań. Treningi były prowadzone z dużą intensywnością, jakby były grami.

Praca trenera zespołu U20, Maurício Souzy, odpowiedzialnego za trening, została doceniona przez zawodników za sposób prowadzenia. Chociaż z inną metodologią, starał się zachować filozofię pozostawioną przez Jorge Jesusa.

Nawet w Europie, wiceprezydent ds. piłki nożnej Marcos Braz i dyrektor Bruno Spindel pozostawali w stałym kontakcie z Gabrielem Skinnerem, aby śledzić wszystko, co zostało zrobione w Ninho do Urubu.

Obecność trenera od przygotowania fizycznego Roberto Oliveiry bardzo pomogła w utrzymaniu dużej intensywności zajęć, gdyż miał świetny kontakt ze sztabem Jorge Jesusa. Dlatego był w stanie pomóc Maurícinho w rozwoju zajęć.

Kiedy ogłoszono, że to Maurício Souza będzie odpowiedzialny za prowadzenie treningów w tym okresie, trener otrzymał pełne wsparcie od Marcosa Braza, aby rozwinąć swoją pracę i sprowadzić z sektora młodzieżowego potrzebnych mu współpracowników.

  • dodał: MentiX
  • 31.07.2020; 13:25
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Rodrigo Caio: Flamengo 0:1 Atlético Mineiro

Ocena: 6,0
Zdjęcie tygodnia
Piłkarze Atlético Mineiro cieszą się po zdobytej bramce, która ostatecznie zapewniła im wygraną nad Flamengo.
Video


Na inaugurację Brasileirão, Flamengo przegrywa 0:1 z Atlético Mineiro po samobójczym trafieniu Filipe Luísa.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX