flamengo.com.pl


David Luiz: Nação wezwał mnie, więc jestem tutaj

W sobotnie popołudnie za pośrednictwem mediów społecznościowych, David Luiz odniósł się do popisania kontraktu z Flamengo. Obrońca powiedział, że "nic nie dzieje się przypadkowo" i pokazał, jak sympatia kibiców zadecydowała o wyborze Rubro-Negro.

"W życiu nic nie dzieje się przypadkowo. Pod niebem jest odpowiedni czas na każdy cel. I żadne liście nie spadają z drzewa bez boskiej woli. Pojawiają się wyzwania i przeszkody, aby dać ci znać, że On, Bóg, zawsze będzie tam, aby cię podnieść. Nawet jeśli tego nie widzisz, to każdego dnia jesteś silniejszy. Zawsze podążam za głosem Boga i za moim sercem. I, jak mówią, "głos ludu jest głosem Boga". Nação wezwał mnie, więc jestem tutaj". - napisał Diego Luiz na swoim Instagramie.

W trakcie negocjacji kibice Flamengo, również za pośrednictwem mediów społecznościowych, "lobbowali" za przybyciem doświadczonego obrońcy. Nação zmobilizował się, aby hashtag #DavidLuizNoFlamengo stał się jednym z najczęściej poruszanych tematów na Twitterze w Brazylii i na świecie.

David Luiz nie miał klubu, odkąd w czerwcu odszedł z Arsenalu. Teraz podpisał kontrakt z Rubro-Negro do końca 2022 roku i może być już zaprezentowany w najbliższy poniedziałek.

  • dodał: MentiX
  • 11.09.2021; 22:29
  • źródło: lance.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Corinthians 1:3 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Scalenie - Gabriel Barbosa i Bruno Henrique świętują kolejne udane wspólne zagranie zakończone golem.
Video


Szósty mecz i szóste zwycięstwo Flamengo pod wodzą Renato Gaúcho.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX