flamengo.com.pl


Diego Alves jeszcze bez nowego kontraktu

Koncentrując się na utrzymaniu zespołu, który zdobył serię tytułów w 2019 roku, Flamengo ma nowy cel: przedłużenie kontraktu z Diego Alvesem. Bramkarz jest jedynym zawodnikiem, który ma ważny kontrakt do końca tego roku, ale istnieje przekonanie, że strony dojdą do porozumienia, co do nowej umowy i pozostania goleiro w klubie z Gávea. Według wiceprezydenta ds. piłki nożnej, Marcosa Braza, rozmowy są już prowadzone.

"Pracujemy nad wszystkimi kontraktami. Ale za każdym razem pojawia się jakiś problem. W środku tego procesu musieliśmy podróżować, aby pozyskać Islę. Diego Alves jest dla nas priorytetem, prowadzimy już rozmowy." - powiedział Marcos Braz.

Kontrakt Diego Alvesa obowiązuje do końca tego sezonu. Pragnieniem zawodnika jest kontynuowanie gry we Flamengo. 35-latek jest jednym z liderów w zespole i do tej pory rozegrał 151 meczów oraz zdobył sześć trofeów.

  • dodał: MentiX
  • 20.09.2020; 20:45
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Pedro: Internacional 1:1 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Walcząc do końca, Flamengo zremisowało 2:2 spotkanie z Internacionalem na Beira-Rio.
Video


W meczu na szczycie talebi Campeonato Brasileiro, Flamengo zremisowało 2:2 z Internacionalem na Beira-Rio.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX