Flamengo.com.pl - polski serwis klubu Flamengo - Dlaczego Corinthians nie interesuje się Gabigolem

flamengo.com.pl


Dlaczego Corinthians nie interesuje się Gabigolem
Twitter Flamengo

Corinthians już nie próbuje pozyskać Gabriela Barbosy po obsesji na punkcie napastnika Flamengo na początku roku.

Timão wie, że Palmeiras złożyło Gabigolowi ofertę przedwstępnego kontraktu i nie zamierza przedstawić swojej propozycji. Napastnik ma obowiązującą umowę z Rubro-Negro do końca roku, co oznacza, że już może podpisać przedwstępny kontrakt z innym klubem.

Na początku roku Corinthians kilkakrotnie próbowało pozyskać Gabriela Barbosę, który ciepło wypowiadał się na temat klubu z São Paulo. Kilka tygodni temu w mediach społecznościowych wyciekło zdjęcie napastnika, który w swoim domu miał obraną koszulkę Timão. Z tego powodu został ukarany przez Flamengo odebraniem koszulki z numerem 10.

Mimo to prezydent Augusto Melo nie poczynił żadnych nowych prób pozyskania Gabiego. Chociaż na początku roku kilkakrotnie powtarzał, że Gabriel Barbosa "ma twarz Corinthians".

Corinthians posłuchało rad dyrektora generalnego Freda Luza i dyrektora finansowego Pedro Silveiry i zachowuje ostrożność na rynku. Nakaz jest taki, żeby nie robić szalonych rzeczy.

Timão ma trudności z wypłatą wynagrodzeń, z tego powodu Arthur Sousa i Gustavo Mosquito udali się do sądu w celu rozwiązania kontraktów z powodu niepłacenia FGTS. Corinthians uregulowało ten dług, a obaj zawodnicy ostatecznie nie opuścili klubu w pierwszej instancji.

Corinthians wie, że nie jest w stanie zaoferować takich warunków kontraktu, jakich Gabigol wymaga na rynku. Jego wynagrodzenie w Flamengo przekracza 2 miliony reali na miesiąc.

Oprócz problemów finansowych, Timão nie chce zniechęcać obecnych zawodników w składzie. Różnice w wynagrodzeniu mogą wpływać na atmosferę w zespole.

Corinthians prowadzi negocjacje z bardziej skromnymi wzmocnieniami, takimi jak pomocnik Alex Santana z Athletico Paranaense. Bramkarz Hugo Souza został wypożyczony z Flamengo.

  • dodał: MentiX
  • 09.07.2024; 17:14
  • źródło: uol.com.br
  • foto: Twitter Flamengo
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gérson: Flamengo 2:1 Bahia

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
David Luiz cieszy się z trafienia, które zapewniło Flamengo wygraną 2:1 nad Bahią.
Video


Pomimo osłabienia, Flamengo walczyło do końca i odniosło zwycięstwo 2:1 nad Bahią.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX