flamengol.net


Długość kontraktu impasem

Zbliża się szczęśliwe zakończenie między Flamengo, a Jorge Jesusem. Rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu między portugalskim szkoleniowcem, a Rubro-Negro są bliskie osiągnięcia porozumienie między obiema stronami. Jednak według informacji GloboEsporte, jedynym nierozwiązanym problemem, który uniemożliwia konsensus, jest brak porozumienia w kwestii długości nowej umowy.

Podczas, gdy Jorge Jesus chce przedłużyć kontrakt o rok, czyli do czerwca 2021 roku, Flamengo chce półtorarocznej umowy, do końca kadencji prezydenta Rodolfo Landima, a więc przyszłego roku. Pomimo tego impasu odnowienie kontraktu przez Mistera jest już w toku, a pozostały tylko ostatnie poprawki. Warto pamiętać, że obecna umowa Jorge Jesusa z Mais Querido wygasa w dniu 20 czerwca.

Trener Jorge Jesus przybył do Flamengo w czerwcu 2019 roku, po okresie niestabilności w zespole z powodu odejścia Abela Bragi. W ciągu sześciu miesięcy, pracy portugalski trener zdobył Copa Libertadores, po 38 latach przerwy oraz Campeonato Brasileiro. W tym sezonie zespół Gávea zdobył trzy puchary w niecały miesiąc, Supercopa do Brasil, Taça Guanabara i Recopa Sul-Americana.

  • dodał: MentiX
  • 18.05.2020; 19:15
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX