flamengo.com.pl


Flamengo dowołuje czterech piłkarzy i opracowuje logistykę

Po ostatnich osłabieniach przed wtorkowym meczem z Barceloną SC w Guayaquil w ramach 4. kolejki Copa Libertadores, Flamengo dowołało czterech piłkarzy, aby dołączyli do delegacji, która przebywa w Ekwadorze. Rubro-Negro pracują również nad zmianami logistycznymi, po to, aby zawodnicy byli dostępni dla trenera Domèneca Torrenta na wtorkową grę oraz, aby sprowadzić sześciu zarażonych graczy koronawirusem z powrotem do Brazylii. Mengão dowołali Natana (środkowy obrońca), João Lucasa (prawy obrońca), Guilherme Bala (napastnik) i Rodrigo Muniz (napastnik).

Po otrzymaniu informacji, że sześciu piłkarzy z grupy, która przebywa w Guayaquil uzyskali pozytywny wynik testu na COVID-19: Diego, Mauricio Isla, Bruno Henrique, Michael, Matheuzinho i Filipe Luís, Flamengo postawiło w stan gotowości wszystkich, którzy pozostali w Brazylii, aby mogli przylecieć do Ekwadoru, na wypadek, gdyby była taka potrzeba. Klub przebadał całą czwórkę, która uzyskała negatywny wynik.

Plan Flamengo zakłada skorzystanie z tego samego czarterowego lotu, który zabierze kwartet do Guayaquil, aby sprowadzić z powrotem do Brazylii chorą szóstkę, aby nie musieli przechodzić kwarantanyw Ekwadorze. Gabriel Skinner i Marcio Santos, wraz z firmą logistyczną Offside, przebywają w ekwadorskim mieście i pracują prawie od początku niedzielnej nocy, bez snu, aby zakończyć całą logistykę.

 

  • dodał: MentiX
  • 21.09.2020; 14:38
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Pedro: Internacional 1:1 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Walcząc do końca, Flamengo zremisowało 2:2 spotkanie z Internacionalem na Beira-Rio.
Video


W meczu na szczycie talebi Campeonato Brasileiro, Flamengo zremisowało 2:2 z Internacionalem na Beira-Rio.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX