flamengo.com.pl


Flamengo gromi w sparingu

Podczas, gdy Domènec Torrent podpisywał kontrakt z Flamengo w Barcelonie, w centrum treningowym Ninho do Urubu rozgrywał się towarzyski mecz z Olarią, który pierwszy zespół Rubro-Negro zdecydowanie wygrał. Mengão, które prowadził Mauricio Souza zwyciężyli aż 9:0, a do bramki trafiali Léo Pereira, Bruno Henrique, Gabriel Barbosa, Rodrigo Caio, Pedro Rocha, Pedro (dwa razy), Rodrigo Muniz oraz Lincoln.

Flamengo rozpoczęło sparing w następującym składzie: Diego Alves; João Lucas, Rodrigo Caio, Léo Pereira, Renê; Willian Arão, Gerson, Éverton Ribeiro, Arrascaeta; Bruno Henrique, Gabriel Barbosa. Z pierwszej jedenastki niedostępni byli tylko Rafinha i Filipe Luís, którzy dalej leczą swoje kontuzje: prawy obrońca zwichnięcie lewej kostki, a lewy defensor kontuzję prawej łydki. W sumie rozegrano trzy połowy po 40 minut.

Był to pierwszy test zespołu po zdobyciu tytułu Campeonato Carioca. Od tego czasu treningami kieruje Mauricio Souza, który jest trenerem zespołu U20, ale przejął rolę tymczasowego szkoleniowca po odejściu Jorge Jesusa.

Oczekuje się, że już w przyszłym tygodniu sesje treningowe prowadzić będzie Domènec Torrent. Katalończyk ma przylecieć do Brazylii w weekend i będzie miał tylko tydzień czasu na pracę z zespołem przed debiutem w Campeonato Brasileiro w meczu przeciwko Atlético Mineiro, które odbędzie się w dniu 9 sierpnia na stadionie Maracanã.

  • dodał: MentiX
  • 31.07.2020; 18:30
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Rodrigo Caio: Flamengo 0:1 Atlético Mineiro

Ocena: 6,0
Zdjęcie tygodnia
Piłkarze Atlético Mineiro cieszą się po zdobytej bramce, która ostatecznie zapewniła im wygraną nad Flamengo.
Video


Na inaugurację Brasileirão, Flamengo przegrywa 0:1 z Atlético Mineiro po samobójczym trafieniu Filipe Luísa.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX