flamengol.net


Flamengo i Jorge Jesus wznowią negocjacje w piątek

W środku pandemii koronawirusa COVID-19, Flamengo ma problem, który należy jak najszybciej rozwiązać: odnowienie kontraktu z trenerem Jorge Jezusem. Obecna umowa Portugalczyka obowiązuje do 31 maja, a pierwsze rozmowy na temat przedłużenia kontraktu już się odbyły, były pozytywne, ale bez porozumienia. Druga runda negocjacji między przedstawicielami szkoleniowca, a władzami Rubro-Negro rozpocznie się w ten piątek.

Główny agent Jorge Jesus, Bruno Macedo, przebywa w Brazylii od zeszłego weekendu i czekał na wynik badań przeprowadzonych u trenera, aby poradzić sobie z przedłużeniem relacji Mistera z Flamengo. Ponieważ drugi test na obecność koronawirusa był negatywny, następnym krokiem jest wznowienie rozmów na temat przedłużenia kontraktu.

Jorge Jesus chce pozostać we Flamengo i nie postrzega czasu umowy jako przeszkodę, ale część finansowa jest nadal główną przeszkodą w osiągnięciu porozumienia. Pierwsza runda negocjacji służyła obu stronom, które mają dobre stosunki, aby zrozumieć, czego chce każda zaangażowana strona.

Podczas rozmów przedstawiciele trenera byli otwarci na popisanie kontraktu na kolejne dwa lata umowy. Jednak przed trwania nowej umowy, przedstawiciele Portugalczyka chcą określić inne priorytety, takie jak warunki finansowe i klauzule, które należy wprowadzić w nowym kontraktu.

We Flamengo, nawet gdy obecna więź jest coraz bliżej końca, cierpliwość będzie główną bronią w negocjacjach, tak jak stało się to w przypadku transferu Gabriel Barbosy. Władze wiedzą, że rozmowy się rozpoczęły i są przygotowani na długą umowę, która zakończy się przedłużeniem umowy przez Jorge Jesusa (lub nie). Trener jest ważny z punktu widzenia celów władz Rubro-Negro na najbliższe lata, ale istnieje świadomość, że finansowe szaleństwo nie zostanie dokonane.

  • dodał: MentiX
  • 20.03.2020; 08:07
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX