flamengol.net


Flamengo intensyfikuje rozmowy

We wtorek zostanie dokładnie miesiąc do końca kontraktu Jorge Jesusa z Flamengo. Umowa między portugalskim trenerem, a klubem wygasa w dniu 19 czerwca, a do początku tego toku, strony rozmawiają o możliwym przedłużeniu. Jednak z powodu pandemii koronawirusa COVID-19, negocjacje między stronami ostygły i dopiero po powrocie Mistera do Brazylii, władze Mengão i trener zaczęli intensywniej dyskutować na ten temat.

Według Uol Esporte, miesiąc od zakończenia relacji z trenerem sprawia, że ​​Flamengo wchodzi w "odliczanie". Istnieje jednak optymizm, że negocjacje postępują, ponieważ klub i szkoleniowiec zaczęli codziennie zajmować się tym tematem, dążąc do wspólnego mianownika. Władze Mais Querido uważają, że ​​kolejne kilka godzin jest niezbędne, ale pomimo braku 100% gwarancji trwałości, czekają na szczęśliwe zakończenie opery mydlanej z autokarem.

Światowy wybuch koronawirusa wywołał, oprócz zawieszenia futbolu, bezprecedensowy kryzys finansowy. Część finansowa sprawiła, że ​​w niektórych momentach transakcja była bardzo trudna. Jednak strony mówią o ustaleniu płatności na bardziej skromnej podstawie euro, ponieważ waluta osiągnęła wartość 6,29 reala. Biorąc pod uwagę trudności związane z pandemią, Mister zrozumiał, że scenariusz gospodarczy się zmienił i jego pensja nie powinna już stanowić przeszkody.

Nawet niektórzy dyrektorzy Flamengo udzielają "wskazówek", że telenowela z Jorge Jesusem zbliża się do końca. W niedzielę wiceprezydent ds. piłki nożnej Mais Querido, Marcos Braz, podzielił się postem trenera, w którym ten pochwalił dzień w Rio de Janeiro i podziękował za powitanie. W tym czasie Braz napisał: "Dzień jest naprawdę świetny Jorge... Chodźmy dalej."

  • dodał: MentiX
  • 17.05.2020; 20:58
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX