flamengo.com.pl


Flamengo liczy, że zakażeni wrócą na mecz z Independiente del Valle

Chociaż minimalny okres kwarantanny wynosie dziesięć dni, Flamengo zamierza testować sześciu piłkarzy, którzy uzyskali pozytywny wynik na obecność COVID-19, co trzy dni. Jestem jest uzyskanie pozwolenia od Południowoamerykańskiej Konfederacja Piłki Nożnej (CONMEBOL), aby przynajmniej część z nich mogła wystąpić w spotkaniu z Independiente del Valle, które odbędzie się 30 września na stadionie Maracanã. Rubro-Negro opierają się na zielonym świetle, jakie centrala w Limie dała Boca Juniors, zanim argentyński klub wyleciał do Paragwaju, gdzie wygrał 2:0 z Libertad.

W tym czasie, Xeneizes poprosili o wjazd do kraju wraz z piłkarzami, którzy nadal mieli pozytywny wynik testu na koronawirusa, ale nie przenosili już choroby. Argument ten przypomina, sytuację z Atlético Goianiense, któremu udało się uzyskać podobne uwolnienie na mecz z Flamengo, kiedy to Dragão ostatecznie wygrali 3:0. Mistrz Argentyny uzyskał aprobatę władz Paragwaju i CONMEBOL, co wywołało protesty Libertad.

Diego, Mauricio Isla, Bruno Henrique, Michael, Matheuzinho i Filipe Luís to sześciu zawodników, którzy uzyskali pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Cała szóstka powinna wrócić do Brazylii tym samym czarterowym samolotem, który dzisiaj zabierze czterech dowołanych piłkarzy do Guayaquil. Są to Natan (środkowy obrońca), João Lucas (prawy obrońca), Guilherme Bala (napastnik) i Rodrigo Muniz (napastnik).

  • dodał: MentiX
  • 21.09.2020; 22:10
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Pedro: Internacional 1:1 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Walcząc do końca, Flamengo zremisowało 2:2 spotkanie z Internacionalem na Beira-Rio.
Video


W meczu na szczycie talebi Campeonato Brasileiro, Flamengo zremisowało 2:2 z Internacionalem na Beira-Rio.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX