flamengo.com.pl


Flamengo może zdobyć trzy tytuły w ciągu najbliższych 16 dni

Znając swojego przeciwnika w półfinale Taça Guanabara, Flamengo kierowane przez Jorge Jesusa, w poniedziałek wróciło do treningów w centrum sportowym Ninho do Urubu, znając sekwencję wyjazdów i decydujących meczów, które rozegrają w ciągu najbliższych 17 dni. Stawką są trzy puchary: Supercopa do Brasil, Recopa Sudamericana i Taça Guanabara,  z wyraźnym priorytetem w zawodach krajowych i kontynentalnych.

Pierwsze wyzwanie odbędzie się w środę na stadionie Maracanã przeciwko Fluminense. Jorge Jesus ocenił możliwość skorzystania z maksymalnej siły, podobnie jak w przypadku Resende i Madureiry, pierwszych meczach pierwszego składu w tym sezonie.

"Zobaczymy jak zawodnicy zareagują w poniedziałek i wtorek. Jeśli odpowiedz będzie pozytywna, zagrają też w środę. Potem w czwartek, piątek i sobota będziemy mieli odpoczynek, a w niedzielę kolejne spotkanie." - powiedział Mister po sobotnim zwycięstwie nad Madureirą.

Następnie Rubro-Negro wyruszą do Brasílii, gdzie w niedzielę zmierzą się z  z Athletico Paranaense w ramach Supercopa do Brasil. Mengão nie ogłosili jeszcze harmonogramu na tydzień, ale drużyna musi być w stolicy na trzy dni przed meczem, zgodnie z regulaminem rozgrywek.

Trzy dni później Flamengo czeka kolejny ważny mecz: tym razem w Quito przeciwko Independiente Del Valle. Będzie to pierwsza gra w ramach Recopa Sudamericana, a rewanż odbędzie się tydzień później na Maracanie. Pomiędzy tymi dwoma spotkaniami, zespół prowadzony przez Jorge Jesusa może zagrać w finale Taça Guanabara ze zwycięzcą półfinału Boavista kontra Volta Redonda.

  • dodał: MentiX
  • 10.02.2020; 23:08
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Thiago Maia: Ceará 2:0 Flamengo

Ocena: 5,5
Zdjęcie tygodnia
Koniec dobrej serii. Flamengo po słabej grze przegrało 0:2 z Ceará.
Video


Po słąbej grze, zwłaszcza w drugiej połowie, Flamengo przegrało na Arena Castelão z Ceará.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX