Flamengo.com.pl - polski serwis klubu Flamengo - Flamengo odrzuca ofertę za Matheusa Gonçalvesa

flamengo.com.pl


Flamengo odrzuca ofertę za Matheusa Gonçalvesa
Twitter Flamengo

Pomimo niewielu szans, które otrzymuje od Tite, Flamengo odrzuciło ofertę za Matheusa Gonçalvesa. Red Bull Bragantino zaoferował około 5 milionów euro za młodego zawodnika, ale Rubro-Negro nie zaakceptowali tej propozycji. Kwota dotyczyła 50% praw ekonomicznych.

18-latek wszedł na boisko pod koniec meczu przeciwko Cuiabie, który odbył się w nocy z soboty na niedzielę. Młody zawodnik nie grał od 1 maja, kiedy to Flamengo wygrało 1:0 z Amazonas na stadionie Maracanã w ramach Copa do Brasil. W obu spotkaniach pomocnik wchodził na boisko na końcowe minuty.

W zeszłym sezonie Matheus Gonçalves grał na wypożyczeniu w Red Bull Bragantino, gdzie rozegrał 13 meczów i zaliczył jedną asystę. Pomimo niewielu szans w klubie z Bragança Paulista, młody zawodnik był postrzegany jako obiecujący gracz.

Z powodu niewielu okazji do gry pod wodzą Tite, Matheus Gonçalves traci na wartości w bieżącym sezonie. Mimo to jego kontrakt jest długi, a klauzula wykupu wysoka. Młody zawodnik ma umowę obowiązującą z Flamengo do końca 2027 roku. Wartość klauzuli wynosi 100 milionów euro.

  • dodał: MentiX
  • 08.07.2024; 08:51
  • źródło: odia.ig.com.br
  • foto: Twitter Flamengo
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gérson: Flamengo 2:1 Bahia

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
David Luiz cieszy się z trafienia, które zapewniło Flamengo wygraną 2:1 nad Bahią.
Video


Pomimo osłabienia, Flamengo walczyło do końca i odniosło zwycięstwo 2:1 nad Bahią.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX