flamengol.net


Flamengo przedstawia Diego ofertę nowego kontraktu

Diego jest ważnym zawodnikiem Flamengo, który jednak najbardziej dzieli opinię wśród samych kibiców. Dla wielu jest to najlepsza dziesiątka w historii klubu po Zico, a z drugiej strony duża część fanów Rubro-Negro uważa, że pomocnik niewiele zrobił podczas swojego pobytu w Mengão i zawiódł w kluczowych momentach, jak to miało miejsce w finale Copa do Brasil w 2017 roku i Copa Sudamericana w tym samym roku.

Pewne jest, że zawodnik zapisał swoje imię historii najpopularniejszego klubu w Brazylii, będąc jednym z bohaterów w zeszłorocznym finale Copa Libertadores przeciwko River Plate. Kiedy pomocnik pojawił się na boisku, Mengão przegrywali 0:1, ale to on rozpoczął dwie akcje, po których Gabriel Barbosa dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

W tym roku przeanalizowano scenariusz dotyczący przyszłości 35-latka. Diego ma ważny kontrakt z Flamengo do końca tego roku, a od lipca będzie mógł popisać umowę wstępną z dowolnym innym zespołem.  Jego pragnieniem jest pozostanie przez długi czas w Manto Sagrado. Według komentatora Marcelo Penido, władze Rubro-Negro mają już propozycję przedłużenia kontraktu z dziesiątką.

Nie wiadomo jeszcze, jak długo miałaby obowiązywać nowa umowa, ale spekuluje się, że intencją klubu z Gávea jest przedłużenie na kolejny sezon. Warto jednak pamiętać, że Diego odmówił podpisania kontraktu na rok podczas ostatniego przedłużania, a rozmowy były początkowo zablokowane. Po długich negocjacjach pomocnik podpisał dwuletnią umowę.

W wieku 35 lat, pomocnik powinien nadal występować na dobrym poziomie przez maksymalnie dwa sezony. Z tego powodu Mengão analizują scenariusz z większą uwagą, aby zadowolić wszystkie części transakcji. Santos, którego wychowankiem jest Diego, będzie obserwować sytuację.

  • dodał: MentiX
  • 31.03.2020; 17:33
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX