flamengo.com.pl


Flamengo rozpoczyna decydujący maraton

W środę Flamengo rozegra klasyk z Fluminense w ramach półfinału Taça Guanabara, który jest serią decydujących meczów w lutym. Rubro-Negro mają szansę podążać za impetem w 2019 roku i zdobyć trzy puchary w tym miesiącu: Supercopa do Brasil, Taça Guanabara, Recopa Sudamericana.

Oprócz tego, że w porównani z ubiegłym sezonem, Jorge Jesus stracił tylko jednego startera, obrońca Pablo Maríego, trener ma do dyspozycji cały skład po przybyciu posiłków. Pedro, Léo Pereira, Gustavo Henrique, Michael, Thiago Maia i Pedro Rocha będą ważni dla zespołu, aby nie obniżyć poziomu technicznego i fizycznego.

Flamengo wciąż ma startera, który nie debiutował w tym roku, obrońca Rodrigo Caio, który wraca do zdrowia po urazie kolana i będzie dostępny w niedzielę w grze przeciwko Athletico Paranaense w Brasílii. Będzie to szansa na pierwszy tytuł w 2020 roku.

Delegacja przybędzie do Brasílii w czwartek wieczorem i odbędzie trening w piątek i sobotę. W poniedziałek dalej będzie trenować w stolicy federalnej przed wyjazdem do Ekwadoru, gdzie w środę rozpoczyna się walka o puchar Recopa Sudamericana z Independiente del Valle.

W przypadku zwycięstwa nad Fluminense, Flamengo będzie także walczyło o tytuł Taça Guanabara. Także luty zapowiada się wiele emocji dla Rubro-Negro, z szansą na biesiadę na trybunach.

  • dodał: MentiX
  • 11.02.2020; 12:10
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Thiago Maia: Ceará 2:0 Flamengo

Ocena: 5,5
Zdjęcie tygodnia
Koniec dobrej serii. Flamengo po słabej grze przegrało 0:2 z Ceará.
Video


Po słąbej grze, zwłaszcza w drugiej połowie, Flamengo przegrało na Arena Castelão z Ceará.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX