Flamengo.com.pl - polski serwis klubu Flamengo - Flamengo składa ofertę za Claudinho

flamengo.com.pl


Flamengo składa ofertę za Claudinho
globoesporte.com

Flamengo złożyło oficjalną propozycję Zenitowi dotyczącą pozyskania Claudinho, który jest starym celem transferowym.

Zawodnik znajduje się na radarze klubu z Rio de Janeiro od lat. W 2023 roku Flamengo zaproponowało 15 milionów euro plus premie, jednak Zenit oczekiwał kwoty około 25 milionów euro.

Aktualna oferta jest nieco wyższa, ale nie sięga wcześniej oczekiwanej wartości. Informacje na temat zainteresowania potwierdził Marcos Braz w rozmowie z kanałem Paparazzo Rubro-Negro, a portal UOL również potwierdził propozycję.

W klubie z Gávea panuje optymizm co do negocjacji. Jednakże zachowanie ostrożności jest konieczne, ponieważ transfer był już kilka razy bliski realizacji.

Claudinho nigdy nie ukrywał chęci gry w koszulce Rubro-Negro. Flamengo i zawodnik zawsze byli w tej kwestii zgodni i w zeszłym roku uzgodnili warunki kontraktu, który miał obowiązywać do końca 2027 roku. Wyzwaniem pozostaje przekonanie Zenitu.

Rosjanie zakupili Claudinho za 15 milionów euro z Red Bull Bragantino w 2021 roku. Ofensywny pomocnik rozegrał najwięcej spotkań od swojego przyjścia do Zenitu w minionym sezonie. Wystąpił na boisku 42 razy, zdobył pięć goli i zaliczył dziewięć asyst.

Oprócz Claudinho, Flamengo również złożyło propozycję Lazio dotyczącą Marcosa Antônio. Co do Lucasa Paquety, nie ma jeszcze oferty dla West Hamu, tylko zainteresowanie.

  • dodał: MentiX
  • 08.07.2024; 20:24
  • źródło: uol.com.br
  • foto: globoesporte.com
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gérson: Flamengo 2:1 Bahia

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
David Luiz cieszy się z trafienia, które zapewniło Flamengo wygraną 2:1 nad Bahią.
Video


Pomimo osłabienia, Flamengo walczyło do końca i odniosło zwycięstwo 2:1 nad Bahią.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX