flamengo.com.pl


Flamengo ustala plany przed Supercopa do Brasil

Flamengo przyjedzie spakowany, aby rywalizować o pierwsze trofeum w sezonie. Po dwóch miażdżących zwycięstwach w dwóch meczach, zespół Rogério Ceniego po goleadzie 5:1 nad Madureirą będzie miał wtorek wolny, a od środy rozpoczyna przygotowania do Supercopa do Brasil.

Spotkanie przeciwko Palmeiras odbędzie się w niedzielę na stadionie Mané Garrincha w Brasílii. Flamengo już zdecydowało się na wyjazd w piątek po południu do stolicy federacji, zaraz po porannym treningu w Ninho do Urubu.

Przygotowania rozpoczną się w środę o godzinie 15:00 czasu lokalnego w Ninho do Urubu. Następnie podopieczni trenera Ceniego obędą poranne zajęcia w czwartek i piątek. W sobotę, w przeddzień Supercopa do Brasil, delegacja Rubro-Negro odbędzie poranną sesję w CT do Brasiliense.

Do konfrontacji przeciwko Palmeiras odbędą się w sumie 32 sesje treningowe, z których 22 były w ramach przygotowań do sezonu, z pełnym treningiem na przestrzeni 14 dni. Jeśli chodzi o odpoczynek po sezonie 2020, piłkarze pierwszego zespołu mieli 17 dni wakacji.

  • dodał: MentiX
  • 06.04.2021; 19:04
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Internacional

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Mistrzowstwo na wyciągnięcie ręki, Flamengo wygrywa z Internacionalem i zostało liderem.
Video


Na kolejkę przed końcem Brasileirão, Flamengo obejmuje prowadzenie w tabeli i jest blisko mistrzostwa.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX