flamengol.net


Flamengo wraca do treningów w CT

Oficjalna nota opublikowana we wtorek jest dyskretna, mówi o ocenach, ale Flamengo jest trzecim klubem w Brazylii, który wznowił treningi w centrum treningowym. Dwa tygodnie po Grêmio i Internacionalu, Rubro-Negro poinformowali, że ​​wszystkie przeprowadzone w ostatnich dniach testy na obecność koronawirusa COVID-1p były negatywne i już prowadzi ćwiczenia w na boiskach Ninho do Urubu.

Dzięki podzielonemu zespołowi, aby uniknąć zbytniemu kontaktowi i ścisłym protokołom bezpieczeństwa w walce z koronawirusem, sztab szkoleniowy ocenił stan fizyczny piłkarzy po ponad dwóch miesiącach ze zdalnym treningiem. Istnieje już harmonogram na resztę tygodnia.

Flamengo potwierdza, że "postępuje zgodnie z protokołem uzgodnionym ze Stanową Federacją Piłkarską Rio de Janeiro (FERJ) i wykonuje wszystkie procedury zgodnie z zasadami higieny i odległości". Rubro-Negro pozostają w stałym kontakcie z władzami stanowymi i miejskimi.

Dialog sprawił, że klub postanowił wrócić do treningów bez obawy o sankcje. Początkowo gubernator Wilson Witzel jako pierwszy "zluzował" swoje ograniczenia w związku z gwarancjami bezpieczeństwa przedstawionymi w Ninho do Urubu. Jednak burmistrz Marcelo Crivella był powściągliwy po spotkaniu z Mengão, ale jest otwarty na prowadzenie rozmów.

  • dodał: MentiX
  • 19.05.2020; 21:58
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX