flamengo.com.pl


Flamengo żyje w izolacji w Ekwadorze, ale nie jest odporne na zarzuty

Flamengo nie ma zbyt wiele czasu, aby wylizać rany po czwartkowej klęsce 0:5 z Independiente del Valle w Quito. W Guayaquil drużyna przygotowuje się do wtorkowego pojedynku z Barceloną SC. Zespół jest odizolowany i otoczona opieką, ale nie jest odporny na ładunki, które dochodzą ze wszystkich stron.

Bez mediów, kibiców, zdjęć i informacji ujawnionych przez klub na temat treningów od czasu goleady, Domènec Torrent i piłkarze doświadczają izolacji w poszukiwaniu powrotu. Jest wiele rzeczy do omówienia i poprawienia, aby zespół próbował wrócić na właściwe tory.

Konfrontacja z Barceloną SC nabrała jeszcze większego znaczenia dla Rubro-Negro, którzy zajmują drugie miejsce w grupie, gdyż ewentualna porażka znacznie skomplikuje kwestię awansu.

W sobotę rzecznikiem klubu był wiceprezydent ds. piłki nożnej Marcos Braz, który powiedział, że ewentualne zwolnienie trenera nie zostało omówione. Ale scenariusz jest dynamiczny i nie ma gwarancji, że ton będzie taki sam w przypadku ewentualnego nowego wyniku negatywnego.

  • dodał: MentiX
  • 20.09.2020; 20:33
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Pedro: Internacional 1:1 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Walcząc do końca, Flamengo zremisowało 2:2 spotkanie z Internacionalem na Beira-Rio.
Video


W meczu na szczycie talebi Campeonato Brasileiro, Flamengo zremisowało 2:2 z Internacionalem na Beira-Rio.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX