Flamengo.com.pl - polski serwis klubu Flamengo - Gabriel Barbosa będzie dostępny na Fortalezę

flamengo.com.pl


Gabriel Barbosa będzie dostępny na Fortalezę
Twitter Flamengo

Flamengo zdecydowało, że Gabriel Barbosa zostanie przywrócony do kadry meczowej. Napastnik będzie dostępny dla trenera Tite na spotkanie przeciwko Fortalezie, które odbędzie się w nocy z czwartku na piątek na stadionie Maracanã w ramach 16. kolejki Campeonato Brasileiro.

Gabigol ma na swoim koncie pięć występów w obecnej edycji Brasileirão. Regulamin rozgrywek pozwala zawodnikowi rozegrać maksymalnie sześć meczów przed przejściem do innej drużyny, która rywalizuje w rozgrywkach.

Gabriel Barbosa został odsunięty od meczów od momentu, gdy jego agent Júnior Pedroso oświadczył, że rozpoczął pracę nad znalezieniem napastnikowi nowego klubu w tym oknie transferowym. Z tego powodu Gabigol nie wystąpił w spotkaniach przeciwko Cruzeiro, Atlético Mineiro i Cuiabie.

Flamengo i Gabigol nie doszli do porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu. Obecna umowa wygasa w grudniu. Rubro-Negro zaoferowali przedłużenie o rok oraz podwyżkę wynagrodzenia, ale napastnik nie zaakceptował tych warunków.

Palmeiras jest zainteresowane Gabrielem Barbosą. Trwają rozmowy między klubami na temat możliwej wymiany napastnika za Dudu.

  • dodał: MentiX
  • 08.07.2024; 18:00
  • źródło: globoesporte.com
  • foto: Twitter Flamengo
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gérson: Flamengo 2:1 Bahia

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
David Luiz cieszy się z trafienia, które zapewniło Flamengo wygraną 2:1 nad Bahią.
Video


Pomimo osłabienia, Flamengo walczyło do końca i odniosło zwycięstwo 2:1 nad Bahią.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX