flamengol.net


Gabriel Barbosa chwali relacje z Jorge Jesusem

Podczas zatrzymania treningów z powodu koronawirusa COVID-19, zawodnicy Flamengo coraz częściej udzielają się w sieciach społecznościowych. W sobotę, Gabriel Barbosa rozmawiał z Ale Oliveirą z Esporte Interativo i mówił o doskonałych relacjach, jakie utrzymuje z Jorge Jesusem.

"Często rozmawiam z Misterem. Ma się dobrze, jest w Portugalii, pewnie od 7 rano ogląda mecze, studiuje wszystkie drużyny, z którymi się zmierzymy. Ja i Mister, mamy coś takiego jak ojciec i syn. Pozdrawiam go, całuję i przytulam." - powiedział Gabriel Barbosa.

Napastnik skorzystał także z okazji, aby przypomnieć sobie obawy jakie mieli wszyscy flamenguistas, kiedy Jorge Jesus miał pozytywny wynik na obecność COVID-19. Wszyscy piłkarze, członkowie sztabu szkoleniowego i pracownicy departamentu piłki nożnej zostali podani badaniom, po potwierdzeniu zakażenia u Maurício Gomesa de Mattosa, wiceprezydenta ds. ambasad i konsulatów.

"Wszyscy przeszliśmy badania i mieliśmy negatywne wyniki, a on miał pozytywny. Myślałem, że to dziwne. Zadzwoniliśmy do niego, razem z resztą zespołu, rozmawialiśmy z nim, powiedział, że czuje się bardzo dobrze. Kiedy w końcu przyszedł końcowy wynik, zdaliśmy sobie sprawę, dlaczego powiedział, że czuje się bardzo dobrze." - dodał napastnik.

Po pozytywnym wyniku testu na COVID-19, Jorge Jesus został poddany kontroli, która dała niejednoznaczny wynik. Mister przeszedł kolejne badanie i wynik był negatywny.

  • dodał: MentiX
  • 04.04.2020; 21:42
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX