flamengo.com.pl


Gabriel Barbosa zaprzecza prowokacji

Autor drugiej bramki dla Flamengo w środowym wygranym klasyku nad Fluminense, napastnik Gabriel Barbosa świętował swoje trafienie blisko fanów Tricolor. Po meczu zapytany, czy w jego postawie pojawiła się prowokacja, zawodnik zaprzeczył, a nawet wykazał pewien dyskomfort związany z pytaniem.

"Gdzie mam świętować? Przebiec całe boisko? Świętowałem jak zawsze. Dzisiaj Maracanã był podzielona, strzeliłem gola i przybiegłem tutaj. Nie było żadnej prowokacji." - powiedział napastnik w strefie mieszanej Maracany.

Oprócz wpisania się na listę strzelców, Gabriel Barbosa asystował także przy trafieniu Filipe Luísa, który zdobył trzecią bramkę dla Flamengo, a swoją pierwszą w barwach Rubro-Negro.

Oprócz zdobytej bramki Gabigol również podał do bramki Filipe Luísa, który zdobył trzecią bramkę Flamengo - swoją pierwszą z czerwono-czarną koszulą. Napastnik docenił przepustkę do tej ważnej marki:

"To była świetna gra, jestem bardzo szczęśliwy z kolejnego gola, a także, że to po moim podaniu Filipe zdobył swojego pierwszego gola. Świętowaliśmy dużo. Podziękował nam, widzieliśmy razem wideo. Jest bardzo szczęśliwy." - powiedział napastnik.

  • dodał: MentiX
  • 13.02.2020; 07:06
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Rodrigo Caio: Flamengo 0:1 Atlético Mineiro

Ocena: 6,0
Zdjęcie tygodnia
Piłkarze Atlético Mineiro cieszą się po zdobytej bramce, która ostatecznie zapewniła im wygraną nad Flamengo.
Video


Na inaugurację Brasileirão, Flamengo przegrywa 0:1 z Atlético Mineiro po samobójczym trafieniu Filipe Luísa.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX