flamengo.com.pl


Independiente sprzeda Bustosa?

Flamengo wraca na rynek, a kolejnym wzmocnieniem może być argentyński prawy obrońca Fabricio Bustos. Z powodu problemów finansowych Independiente szuka pieniędzy i może być zmuszone sprzedać swojego zawodnika za niższą kwotę.

Prawa obrona to najbardziej potrzebująca wzmocnienia pozycja w Rubro-Negro. Numerem jeden jest Rafinha, a rezerwowymi są dwaj młodzi João Lucas i Matheuzinho. Pierwszy trafił do Mengão w połowie zeszłego roku, ale miał niewiele okazji do gry, gdy trenerem był Jorge Jesus. Z kolei Matheuzinho jest uważany za talent, ale nadal uważa się go za niedoświadczonego, aby być pierwszym zmiennikiem.

Fabricio Bustos ma 24 lata i jest jednym z kluczowych zawodników Independiente. Klub z Gávea monitorował już prawego obrońcę, ale po wstępnej ankiecie uznano, że oczekiwana kwota przez Argentyńczyków za zbyt wysokie.

Z kontraktem do czerwca 2022 roku i klauzulą w wysokości 20 milionów euro, Bustos jest jedną z nadziei klubu na zarobienie pieniędzy. Według argentyńskiej prasy, Independiente byłoby skłonne sprzedać prawego obrońcę za około 2,5 mln euro. Flamengo nie jest jednak jedynym zainteresowanym klubem. Real Betis i River Plate również wykazały zainteresowanie 24-latkiem.

  • dodał: MentiX
  • 31.07.2020; 22:01
  • źródło: odia.ig.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Rodrigo Caio: Flamengo 0:1 Atlético Mineiro

Ocena: 6,0
Zdjęcie tygodnia
Piłkarze Atlético Mineiro cieszą się po zdobytej bramce, która ostatecznie zapewniła im wygraną nad Flamengo.
Video


Na inaugurację Brasileirão, Flamengo przegrywa 0:1 z Atlético Mineiro po samobójczym trafieniu Filipe Luísa.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX