flamengol.net


Jorge Jesus: Chcę podziękować wszystkim

Dzień po otrzymaniu potwierdzenia, że nowe badanie na obecność ​​koronawirusa COVID-19 okazało się jednak negatywne, Jorge Jesus za pośrednictwem mediów społecznościowych wyraził ulgę, ponieważ usuwa "wielkie obciążenie emocjonalne" i podziękował za wsparcie otrzymane w ostatnich dniach.

"Dzisiaj jest pierwszy dzień po tym, jak znam wynik nowego testu na obecność koronawirusa, który był negatywny. Nic mi nie jest, tak jak w innych dniach, ale odczuwam od siebie wielki ładunek emocjonalny. Będę kontynuował kwarantannę, ponieważ muszę myśleć o sobie i innych. Wirus nie wybiera koloru skóry, nie wybiera religii, nie wybiera statusu społecznego. Chcę podziękować wszystkim moim przyjaciołom, fanom Flamengo, wszystkim moim fanom. Z głębi serca dziękuję wszystkim." - powiedział Jorge Jesus.

Pierwsze dwa badania u Jorge Jesusa wykazały "słabo pozytywny" lub "niejednoznaczny" wynik. Dlatego trener pozostał na kwarantannie w swoim mieszkaniu w Rio de Janeiro, będąc ściśle monitorowany przez lekarzy Flamengo. Ujemny wynik Flamengo potwierdziło ostatniej nocy.

  • dodał: MentiX
  • 19.03.2020; 15:02
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX