flamengol.net


Jorge Jesus i zawodnicy deklarują wsparcie

Poza Ninho do Urubu pytania i wątpliwości po manifestacjach władz. Wewnątrz jedność i konsensus w sprawie powrotu do treningów. Taka jest rzeczywistość Flamengo w pierwszym tygodniu ćwiczeń po izolacji z powodu COVID-19.

Podczas czwartkowego spotkania w centrum treningowym, szef sztabu medycznego Márcio Tannure wrócił do sprawdzania protokołów bezpieczeństwa i kolejnych kroków klubów w walce z koronawirusem. Jako odpowiednik otrzymał wsparcie słowne od trenera Jorge Jesusa i przywódców zespołu.

Piłkarze opracowują nawet tekst do opublikowania w sieciach społecznościowych, deklarując w ten sposób wsparcie dla klubu po powrocie do treningów.

Zawodnicy i pracownicy są zadowoleni i zaskoczeni pracą wykonaną w ciągu pierwszych czterech dni. Oprócz całego protokołu izolacji, Flamengo przez cały tydzień przeprowadzało testy wśród pracowników i członków rodzin, aby kontrolować codzienne życie piłkarzy nawet poza CT.

  • dodał: MentiX
  • 22.05.2020; 06:52
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX