flamengol.net


Jorge Jesus tęskni za Flamengo

Trener Jorge Jesus wykorzystał swój profil w sieciach społecznościowych, aby poinformować o tym, co robi podczas pobytu w Portugalii z powodu pandemii koronawirusa COVID-19. Szkoleniowiec zdradził, iż wykorzystuje swój wolny czas, aby skupiać się Flamengo i grach przeciwników, i że tęskni za sympatią kibiców Rubro-Negro.

Mister powiedział również, że ma nadzieję, że wkrótce wróci, aby wznowić pracę w centrum sportowym Ninho do Urubu. Flamengo ogłosiło wakacje do 20 kwietnia, ale wraz z władzami monitoruje scenariusz koronawirusa.

"Wykorzystuje dni w domu do nauki, czytania, analizowania gier Flamengo, innych drużyn i drużyn światowej piłki nożnej. Brakuje mi jednak treningów w Ninho, interakcji z pracownikami, członkami zespołu, piłkarzami, a także przywiązania i pasji kibiców Rubro-Negro. tęsknię za okrzykami i doping, abyśmy wszyscy mogli być wkrótce razem." - napisał Jorge Jesus.

Portugalski trener negocjuje z zarządem Flamengo przedłużenie umowy, która kończy się w połowie tego roku. Kwestia finansowa jest dużą przeszkodą.

  • dodał: MentiX
  • 02.04.2020; 18:23
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX