flamengo.com.pl


Kibice mogą wrócić na mecz z Athletico

Miasto Rio de Janeiro przyjmuje za pewnik obecność kibiców w meczu pomiędzy Flamengo i Athletico Paranaense w dniu 4 października na stadionie Maracanã, który odbędzie się w ramach 13. kolejki Brasileirão. Według burmistrza Marcelo Crivelli autoryzowana będzie 1/3 pojemności stadionu, czyli 20 tys. kibiców. Brazylijska Konfederacja Piłki Nożnej (CBF) nadal musi jednak udzielić pozwolenia.

"Należy przestrzegać złotych zasad. Mamy dwa tygodnie na dostosowanie się federacji, administratorów stadionów i służby zdrowia Rio de Janeiro. Będziemy gotowi. Osoby powyżej 60 lat prosimy o pozostanie w domu, a także poniżej 12 lat."  - powiedział Marcelo Crivelli na piątkowej konferencji prasowej, dodając, że sprzedaż biletów będzie odbywała się przez Internet.

"Będziemy apelować do CBF, aby pomogło nam uczynić stadion Maracanã alternatywą dla plaży, która jest dziś prawdopodobnie największym problemem w Rio de Janeiro, z ogromnymi tłumami ludzi bez maski. Jeśli mecz może być o 11 rano, to będzie dla dobre. Mówimy o 20 tysiącach ludzi na Maracanie. Na plażach Rio de Janeiro byłoby 20 tysięcy ludzi mniej." - zakończył burmistrz Rio de Janeiro.

  • dodał: MentiX
  • 19.09.2020; 22:21
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Pedro: Internacional 1:1 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Walcząc do końca, Flamengo zremisowało 2:2 spotkanie z Internacionalem na Beira-Rio.
Video


W meczu na szczycie talebi Campeonato Brasileiro, Flamengo zremisowało 2:2 z Internacionalem na Beira-Rio.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX