flamengol.net


Kolejna runda spotkań

W trakcie zatrzymania narodowego futbolu Flamengo ma na celu przedłużenie kontraktu z trenerem Jorge Jesusem, ponieważ obecna umowa Portugalczyka wygasa w czerwcu. We wtorek odbyły się dwa spotkania obejmujące proces przedłużenia: pierwsze między szkoleniowcem, a jego agentem Bruno Macedo i drugie między Rubro-Negro,a Bruno Macedo.

Rozmowa Mistera z agentem miała na celu ratyfikację niektórych próśb, które należy złożyć do klubu. Główna była związana z terminem obowiązywania nowej umowy, ponieważ Portugalczycy chcą przedłużyć kontrakt do czerwca 2021 roku.

Podczas nowego spotkania Mengão z przedstawicielem Jorge Jesusa kwestia długości umowy była główną przeszkodą. To dlatego, że klub z Gávea chce przedłużyć kontrakt do końca 2021 roku, aby trener mógł kontynuować swoją pracę do końca kadencji prezydenta Rodolfo Landima.

Kolejna kwestia, którą należy jeszcze rozwiązać dotyczy finansów. Flamengo zaoferowało pensję wyższą niż obecnie, jednak cierpiąc na skutki finansowe spowodowane pandemią koronawirusa, Rubro-Negro musieli zmienić niektóre warunki, ale uważają, że "już maksymalnie rozciągnęli linę".

  • dodał: MentiX
  • 20.05.2020; 22:27
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX