flamengo.com.pl


Léo Pereira zdobywa punkty we Flamengo

Madureira niewiele stworzyła problemów linii obrony Flamengo w sobotnim wygranym spotkaniu, ale jak wyjaśnił trener Jorge Jesus, mecze w Taça Guanabara będą służyć jako trening dla jego drużyny przed zbliżającym się Supercopa do Brasil. Biorąc pod uwagę ten scenariusz, Léo Pereira zdobył ważne punkty, aby byś starterem w niedzielnej grze na stadionie Mané Garrincha w Brasílii mierząc się ze swoim byłym klubem, Athletico Paranaense.

Z odejściem Pablo Maríego do Arsenalu i kontuzji Rodrigo Caio, Mister promował promował debiut Léo Pereiry i po raz drugi wystawił Gustavo Henrique na boisku. Były defensor Furacão wykazał więcej zrozumienia z systemem gry zaproponowanym przez Rubro-Negro, co potwierdził szkoleniowiec.

"Są to zawodnicy o różnych cechach. Léo jest lżejszy, Gustavo jest bardziej agresywny w walce bezpośredniej, w piłce powietrznej. Léo jest bardziej przyzwyczajony do tego pomysłu na grę. Zadebiutował, a wygląda jakby był tu od ponad roku." - powiedział Jorge Jesus po zwycięstwie nad Madureirą.

Rodrigo Caio owoli wraca do treningów i jest szykowany na niedzielne spotkanie z Athletico Paranaense. Zawodnik już od jakiegoś czasu trenuje indywidualnie w centrum sportowym Ninho do Urubu. Okres leczenia defensora jest pozytywny, ale jego obecność w grze nie jest jeszcze pewna.

Oprócz dobrego debiutu i uznania trenera, Léo Pereira jest jedynym lewonożnym obrońcą dostępnym dla Mistera. Przeciwo Resende, kiedy duet stoperów tworzyli Matheus Thuler i Gustavo Henrique, ten drugi grał po lewej stronie, ale w sobotę został przesunięty na prawą stronę. To kto zagra w Supercopa do Brasil zostanie ujawnione w ciągu tygodnia. Delegacja Flamengo pojedzie w czwartek do Brasílii.

  • dodał: MentiX
  • 10.02.2020; 20:09
  • źródło: lance.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Thiago Maia: Ceará 2:0 Flamengo

Ocena: 5,5
Zdjęcie tygodnia
Koniec dobrej serii. Flamengo po słabej grze przegrało 0:2 z Ceará.
Video


Po słąbej grze, zwłaszcza w drugiej połowie, Flamengo przegrało na Arena Castelão z Ceará.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX