flamengo.com.pl


Michael: To pokazuje siłę grupy

W meczu, w którym Flamengo wyszedł na boisko pełen osłabień, gwiazda Michaela zabłysła w niedzielne popołudnie w zwycięstwie 3:1 nad Palmeiras w São Paulo. Napastnik strzelił dwa gole, został wybrany najlepszym zawodnikiem spotkania i świętował wynik, który dla niego "pokazuje siłę grupy".

"Dzięki Bogu mamy dobrą grupę. Mieliśmy wiele osłabień, ale to pokazuje siłę naszej grupy. Pracujemy każdego dnia, każdy, kto dołącza do ławki lub zostaje na ławce, pracuje tak, aby przy okazji być najlepszym w grze lub jak najlepiej pomagać zespołowi". - powiedział Michael.

Michael powiedział również, że jest bardzo zadowolony z indywidualnego występu, ale głosił ostrożność, ponieważ "sezon jest długi". Dzięki zwycięstwu Flamengo awansował na trzecie miejsce w tabeli.

"Jestem bardzo zadowolony z tego trofeum, cieszę się ze zwycięstwa i cieszę się z zespołu, który mamy. Mamy pokorę i koncentrację do zakończenia sezonu. Spodziewam się dużo więcej zwycięstw i zawsze dążę do tytułów". - dodał.

Flamengo gra teraz dwa kolejne mecze z Grêmio, oba na stadionie Maracanã. Pierwszy odbędzie się w środę w rewanżu ćwierćfinału Copa do Brasil.  A drugi w niedzielę w ramach 21. kolejki Brasileirão.

  • dodał: MentiX
  • 12.09.2021; 23:26
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Corinthians 1:3 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Scalenie - Gabriel Barbosa i Bruno Henrique świętują kolejne udane wspólne zagranie zakończone golem.
Video


Szósty mecz i szóste zwycięstwo Flamengo pod wodzą Renato Gaúcho.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX