flamengo.com.pl


Na co zwracać uwagę Flamengo w meczu z Palmeiras

Czas na powrót Flamengo na boisko. W niedzielne popołudnie Rubro-Negro zmierzy się z Palmeiras na Allianz Parque w meczu rozgrywanym w ramach 20. kolejki Campeonato Brasileiro. Będzie to pierwszy mecz Fla od 28 sierpnia, kiedy drużyna wygrała z Santosem na Vila Belmiro.

POSTAWA NA BOISKU

Flamengo pod dowództwem Renato Gaúcho okazał się drużyną o wielkiej intensywności, goleadzie i dominacji. Jednak Fla ma już osiem nieobecności i dwie wątpliwości w niedzielnym meczu. Dlatego ciekawie będzie zobaczyć, jaka postawa Rubro-Negro będzie na boisku: będzie dominował jak zwykle, czy z powodu osłabień skupi się na kontratakach.

PEDRO

Ponieważ Gabriel Barbosa jest jednym z kontuzjowanych we Flamengo, Pedro powinien oczywiście skorzystać z okazji. W ten sposób atakujący będzie miał szansę pokazać swoją grę, a co za tym idzie walczyć o przestrzeń w pierwszym zespole. Warto też pamiętać, że zawodnik obecnie przeżywa najdłuższą serię spotkań bez zdobytego gola, dlatego przeciwko Palmeiras będzie chciał zakończyć ten negatywny moment.

MICHAEL

Napastnik nie był w stanie się ustabilizować, odkąd przybył do Flamengo. Jednak z powodu kontuzji Bruno Henrique, Michael zyskał miejsce w początkowym składzie i wskoczył na poziom, którego oczekuje klub. W rzeczywistości w ostatnich dwóch meczach, zawodnik brał bezpośredni udział w czterech bramkach dla Rubro-Negro. Będzie to więc kolejna okazja, aby pokazać ewolucję i umocnić się jako jeden z podstawowych elementów grupy na boisku.

RAMOM

Młody lewy obrońca, któy jest wychowankiem to jeden z talentów Flamengo na przyszłość. W tę niedzielę powinien być starterem, ponieważ Filipe Luís i Renê nie są dostępni dla Renato Gaúcho. Tym samym Ramon będzie miał wielką szansę pokazać, że jest przyszłością na tej pozycji w klubie z Gávea.

WALKA W ŚRODKU POLA

W tej grze Flamengo nie będzie miał Diego, który ma obrzęk prawej łydki. Tak więc Thiago Maia, który już wcześniej walczył o miejsce jako starter, powinien wygrać pozycję startową. Ponadto nowo zatrudniony Andreas Pereira może również zyskać minuty na boisku. Tak więc dobry występ tych dwóch może jeszcze bardziej zintensyfikować wakat o miejsce w pierwszym składzie Flamengo.

  • dodał: MentiX
  • 12.09.2021; 12:28
  • źródło: lance.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Corinthians 1:3 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Scalenie - Gabriel Barbosa i Bruno Henrique świętują kolejne udane wspólne zagranie zakończone golem.
Video


Szósty mecz i szóste zwycięstwo Flamengo pod wodzą Renato Gaúcho.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX