flamengol.net


Nie było jeszcze rozmów z Diego Alvesem

Diego Alves jest jednym z kluczowych zawodników zespołu prowadzonego przez Jorge Jesusa, a jego kontrakt z Flamengo obowiązuje do końca tego roku. Oznacza to, że od lipca będzie mógł bez żadnych przeszkód podpisać umowę z dowolnym klubem. Rozmowy o przedłużeniu umowy jeszcze się nie rozpoczęły i według agenta bramkarza, Eduardo Malufa, negocjacje powinny rozpocząć się dopiero po tym, jak sytuacja w kraju, który stoi w obliczu pandemii koronawirusa powróci do normy.

"W odpowiednim momencie zajmiemy się tym tematem. Ale tak naprawdę dopiero wtedy, gdy wszystko w kraju zostanie znormalizowane." - powiedział Eduardo Maluf.

Pomimo krótkiego okresu obowiązywania umowy, zarówno Flamengo jak i Maluf traktują tę sprawę lekko. Agent ma dobre relacje z władzami Rubro-Negro, szczególnie po tym, jak do klubu trafił Michael, którego agentem jest także Maluf.

Z powodu pandemii koronawirusa COVID-19, brazylijski futbol zostaje zatrzymany na czas nieokreślony. Flamengo zawiesiło treningi zespołu do 21 kwietnia.

Obecnie Diego Alves przebywa w rodzinnym mieście Ribeirão Preto w stanie São Paulo i trenuje indywidualnie z ze swoim prywatnym trenerem Leandro Franco.

  • dodał: MentiX
  • 24.03.2020; 07:51
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX