flamengo.com.pl


Nowi bramkarze? Willian Arão i Filipe Luís opcjami

W poniedziałkowy wieczór na stadionie Raulino de Oliveira we Volta Redonda, Flamengo nie miał problemów i pewnie wygrał 5:1 z Madureirą. W ostatnich minutach konfrontacji Diego Alves poczuł ból kolana i musiał zostać zbadany przez lekarzy, co spowodowało ciekawą sytuację. Bowiem Willian Arão i Filipe Luís zaproponowali, że będą strzec dostępu do bramki Rubro-Negro w końcowych minutach gry.

Warto pamiętać, że w momencie problemu zdrowotnego swojego bramkarza, Mengão dokonał już w wszystkich trzech możliwych zmian. Tak więc, w przypadku gdyby Diego Alves nie był w stanie kontynuować gry, to któryś z zawodników z pola musiałby stanąć w bramkę. Jako pierwszy swoje "usługi" zaproponował Filipe Luís, który powiedział: "Chcesz zejść? Mogę stanąć w bramce", następnie Willian Arão również się udostępnił: "Ja też jestem dobrym bramkarzem".

Na szczęście ani jeden, ani drugi nie musiał wykazywać swoich bramkarskich umiejętności, a 35-latek pozostał na boisku do ostatniego gwizdka. Jednak bramkarz powinni zostać ponownie przebadany we wtorek, kiedy drużyna Fla wznowi treningi w Ninho do Urubu.

To był ostatni test Flamengo przed pierwszym finałem sezonu. W niedzielę Ruro-Negro wrócą na boisko, aby zmierzyć się z Palmeiras w meczu Supercopa do Brasil, który zostanie rozegrany na stadionie Mané Garrincha w Brasílii.

  • dodał: MentiX
  • 06.04.2021; 07:29
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Internacional

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Mistrzowstwo na wyciągnięcie ręki, Flamengo wygrywa z Internacionalem i zostało liderem.
Video


Na kolejkę przed końcem Brasileirão, Flamengo obejmuje prowadzenie w tabeli i jest blisko mistrzostwa.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX