flamengo.com.pl


Odwołany trening z powodu pyłu wulkanicznego

Flamengo napotyka niezwykłe trudności w Guayaquil. W niedzielę miasto zostało dotknięte pojawieniem się popiołu z wulkanu Sangay, znajdującego się w Morona Santiago, który jest aktywny. W związku z tym trening, którym miał kierować trener Domènec Torrent musiał zostać odwołany. W hotelu zawodnicy będą wykonywać ćwiczenia ruchowe.

Z powodu unoszącego się pyłu wulkanicznego, mecz pomiędzy Guayaquil City i El Nacional został przełożony. Chociaż nie jest toksyczny, popiół jest żrący i istnieje ryzyko wywołania problemów z oddychaniem. Lotnisko również zostało zamknięte.

Lokalne władze oczekują, że w ciągu doby sytuacja się poprawi. W takim przypadku Rubro-Negro mogliby trenować w poniedziałek po południu.

Delegacja Flamengo przebywająca w Guayaquil otrzymała w niedzielę inną złą wiadomość, a mianowicie, że Gabriel BArbosa ma kontuzję uda i nie wystąpi we wtorkowej grze z Barceloną SC na stadionie Monumental Isidro Romero Carbo w Guayaquil.

Klub z Gávea z sześcioma punktami zajmuje drugie miejsce w grupie, podczas gdy Ekwadorczycy mają zero oczek i są czerwoną latarnią grupy.

  • dodał: MentiX
  • 20.09.2020; 22:55
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Pedro: Internacional 1:1 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Walcząc do końca, Flamengo zremisowało 2:2 spotkanie z Internacionalem na Beira-Rio.
Video


W meczu na szczycie talebi Campeonato Brasileiro, Flamengo zremisowało 2:2 z Internacionalem na Beira-Rio.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX