Flamengo.com.pl - polski serwis klubu Flamengo - Palmeiras przedstawia ofertę przedwstępnego kontraktu

flamengo.com.pl


Palmeiras przedstawia ofertę przedwstępnego kontraktu
Twitter Flamengo

Palmeiras złożyło w poniedziałek formalną propozycję podpisania przedwstępnego kontraktu z Gabrielem Barbosą. Zarząd Verdão wysłał ofertę do zawodnika i jego agenta, Júniora Pedroso.

Alviverde teraz czekają na odpowiedź Gabigola, aby móc pozyskać napastnika w styczniowym okienku transferowym bez żadnych kosztów. Model ten nie podoba się Flamengo, który uważa, że jest on szkodliwy dla klubu, ponieważ nie przyniesie żadnych korzyści.

Rubro-Negro chcieliby przynajmniej wymienić zawodnika. Do rozmów został włączony Dudu, ale sytuacja wymiany nie rozwinęła się w ostatnich dniach i uważa się, że jest mało prawdopodobne, że dojdzie do transakcji.

W obliczu impasu w sprawie wymiany zawodników (inne nazwiska również były poruszane), Palmeiras wysłał propozycję przedwstępną do sztabu Gabriela Barbosy.

Flamengo nie ma zamiaru sprzedać Gabigola do Palmeiras za żadną kwotę. Rubro-Negro planują nawet uwzględnić napastnika w składzie na mecz przeciwko Fortalezie, który odbędzie się w nocy z czwartku na piątek na stadionie Maracanã w ramach 16. kolejki Campeonato Brasileiro.

Gabigol ma na swoim koncie pięć występów w obecnej edycji Brasileirão. Regulamin rozgrywek pozwala zawodnikowi rozegrać maksymalnie sześć meczów przed przejściem do innej drużyny, która rywalizuje w rozgrywkach.

W międzyczasie klub z Rio de Janeiro będzie nadal monitorować możliwość transferu Gabigola za granicę. Wewnętrznie rozumie się, że napastnik nie powinien zbyt szybko podpisywać przedwstępnego kontraktu z drużyną z São Paulo, gdyż nadal może otrzymać bardziej korzystne propozycje z innych krajów.

  • dodał: MentiX
  • 08.07.2024; 20:28
  • źródło: globoesporte.com
  • foto: Twitter Flamengo
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gérson: Flamengo 2:1 Bahia

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
David Luiz cieszy się z trafienia, które zapewniło Flamengo wygraną 2:1 nad Bahią.
Video


Pomimo osłabienia, Flamengo walczyło do końca i odniosło zwycięstwo 2:1 nad Bahią.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX