flamengol.net


Pedro Rocha wciąż walczy o miejsce we Flamengo

Pierwsze wzmocnienie ogłoszone przez Flamengo na sezon 2020, Pedro Rocha nadal próbuje zdobyć swoją przestrzeń w koszulce Rubro-Negro. Napastnik do tej pory wystąpił tylko w jednym meczu, dlatego może skorzystać z okresu paraliżu z powodu koronawirusa COVID-19 i wziąć udział w walce o miejsce w zespole.

W dniach bez normalnych treningów, zawodnicy Flamengo postępują zgodnie z zaleceniami sztabu szkoleniowego, który wysłał arkusze kalkulacyjne i wskazówki dotyczące indywidualnych treningów. Chodzi o to, aby piłkarze utrzymali odpowiednie kondycje i wrócili na tym samym poziomie, gdy wznowione zostaną treningi w klubie. Początkowo plan był, aby zajęcia w centrum sportowym Ninho do Urubu zostały wznowione w najbliższy poniedziałek, ale ta decyzja może zostać jeszcze zmieniona.

Pedro Rocha, który w zeszłym sezonie występował w Cruzeiro, został zakontraktowany w grudniu, po tym jak Rubro-Negro wygrali rywalizację z innymi klubami i osiągnęli porozumienie ze Spartakiem Moskwa.

Jednak do tej pory, napastnik na boisku pojawił się tylko raz, przeciwko Cabofriense w Campeonato Carioca. W tej grze był starterem i został zmieniony po 54 minutach gry.

Zawodnik trafił do klubu z Gávea w celu regeneracji po tym, jak doznał kontuzji lewej kostki w ostatnim odcinku ubiegłego roku, a także musiał czekać na uregulowanie spraw biurokratycznych. O kwestii fizycznej wspominał nawet trener Jorge Jesus, gdy zapytano go o sytuację Pedro Rochy. Ponadto napastnik musi zmagać się z silną konkurencją na swojej pozycji, gdzie są Bruno Henrique, Gabriel Barbosa, Vitinho i Michael.

  • dodał: MentiX
  • 19.03.2020; 15:00
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX