Flamengo.com.pl - polski serwis klubu Flamengo - Pedro żałuje remisu z Cuiabą

flamengo.com.pl


Pedro żałuje remisu z Cuiabą
Twitter Flamengo

Flamengo szybko straciło gola i natknęło się na silną obronę Cuiaby, co spowodowało remis 1:1 na stadionie Maracanã. Strzelec gola dla Rubro-Negro, Pedro, przeanalizował mecz.

"Trudny mecz, ich drużyna była dobrze ustawiona, z wieloma zawodnikami w polu karnym. Uważam, że powinniśmy byli bardziej wypełniać pole karne, próbować więcej dośrodkowań, mieć więcej naszych graczy w polu karnym, żeby strzelić gola. Niestety, wcześnie straciliśmy bramkę, co jeszcze bardziej skomplikowało sytuację. Oni cofnęli się jeszcze bardziej. To nie był brak walki ani zaangażowania. Nasza drużyna dała z siebie wszystko, żeby spróbować odwrócić wynik, ale niestety nie udało się. To część gry. Trzeba podnieść głowę na następny mecz i wrócić do wygrywania tutaj, na Maracanie." - powiedział Pedro.

Cuiabá zaskoczyła już w piątej minucie. Derik Lacerda skorzystał z wolnej przestrzeni, bez problemu podszedł do ataku i oddał strzał z krawędzi pola karnego. Piłka odbiła się od jednego z graczy Rubro-Negro i wpadła do bramki. Flamengo miało jeszcze większe trudności z kreowaniem akcji. W drugiej połowie Ayrton Lucas dośrodkował, a Pedro wyrównał wynik.

"To było szybkie dośrodkowanie, które ułatwiło strzał głową. Wykonałem ruch nad ich obrońcą i to był piękny gol, ale zamieniłbym ten gol na zwycięstwo, bo trzy punkty były tu ważne na Maracanie." - zakończył.

Po remisie Flamengo ma teraz 31 punktów w Brasileirão. W następnej kolejce Rubro-Negro podejmie Fortalezę na stadionie Maracanã.

  • dodał: MentiX
  • 07.07.2024; 11:13
  • źródło: uol.com.br
  • foto: Twitter Flamengo
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gérson: Flamengo 2:1 Bahia

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
David Luiz cieszy się z trafienia, które zapewniło Flamengo wygraną 2:1 nad Bahią.
Video


Pomimo osłabienia, Flamengo walczyło do końca i odniosło zwycięstwo 2:1 nad Bahią.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX