flamengo.com.pl


Pierwszy tydzień w Europie się opłaca

Pierwszy tydzień Marcosa Braza i Bruno Spindela w Europie wzmocnił kasę Flamengo. W Lizbonie para skorzystała z okazji, aby negocjować odejście dwóch graczy: defensywnego pomocnika Hugo Moury, wypożyczonego do Lugano i napastnika Rodrigo Muniza, sprzedanego do Fulham za 8 milionów euro.

Teraz duet zintensyfikuje kontakty, aby wzmocnić kadrę na dalszą część sezonu. Planują spotkanie twarzą w twarz z Olympique Lyon w przyszłym tygodniu, aby omówić wypożyczenie Thiago Mendesa. Defensywny pomocnik odpadł z towarzyskiego spotkania z Porto, które odbędzie się w sobotę i jest optymizm w sprawie porozumienia.

Negocjacje wypożyczenia Thiago Mendesa są uważane za skomplikowane, ale przebiegają powoli, z dyskusją na temat klauzul i wartości. W Lizbonie liderzy Flamengo utrzymywali codzienny kontakt. Jeśli Lyon nie spieszy się z rozwiązaniem sytuacji, Braz i Spindel również stawiają na zbliżenie się do agentów i członków rodziny piłkarza.

Trwa porozumienie zarówno z Thiago, jak i Kenedym, napastnikiem Chelsea. Jest to również część negocjacji: Flamengo oczekuje od graczy pomocy w rozmowach na temat wypożyczenia.

Jeśli wyjazd do Francji nie stwarza większych przeszkód logistycznych, Braz i Spindel mają większe trudności z podróżą do Anglii. Aby wjechać do kraju, wymagany byłby okres kwarantanny.

Jednak w przyszłym tygodniu skupią się na Thiago Mendesie i Kenedym. W niedzielę otworzy się okno transferowe dla zagranicznych graczy.

  • dodał: MentiX
  • 31.07.2021; 19:14
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Corinthians 1:3 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Scalenie - Gabriel Barbosa i Bruno Henrique świętują kolejne udane wspólne zagranie zakończone golem.
Video


Szósty mecz i szóste zwycięstwo Flamengo pod wodzą Renato Gaúcho.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX