flamengol.net


Piłkarze Flamengo trenują w Ninho do Urubu

Flamengo ponownie trenowało na trawniku Ninho do Urubu w środę rano. Jak pokazują zdjęcia wykonane przez Globocop, drużyna wykorzystała dwa boiska centrum treningowego.

We wtorek zawodnicy Rubro-Negro także wyszli na boisko. Również we wtorek burmistrz Rio de Janeiro, Marcelo Crivella, powiedział, że dozwolony jest tylko powrót do procesu fizjoterapii profesjonalnych sportowców z klubów miejskich.

We wtorek wieczorem Mengão poinformowali, że ćwiczenia składały się wyłącznie z ocen. Klub uważa, że zajęcia nie stanowią treningu i dlatego nie ma nieposłuszeństwa wobec determinacji władz.

Jednak już we wtorek nastąpił ruch na boisku. Środowe zdjęcia pokazują, że zawodnicy korzystali z dwóch boisk w Ninho do Urubu: na jednym było dziewięciu piłkarzy i czterech członków sztabu szkoleniowego; z drugiej strony dziesięciu zawodników i czterech trenerów.

We wtorek prezydent Flamengo, Rodolfo Landim, szeg sztaby medycznego, Márcio Tannure i dyrektor marketingu klubu, Alexsander Santos spotkali się w Brasílii z prezydentem Brazylii, Jairem Bolsonaro. W spotkaniu uczestniczył również prezydent Vasco, Alexandre Campello. Według Bolsonaro, Landim i Campello chcą powrotu meczów.

Piłkarze Ruro-Negro pojawili się w centrum treningowym w poniedziałek w celu przejścia nowych badań na obecność COVID-19. Wyniki wykazały, że dwóch zawodników po raz drugi uzyskało wynik dodatni.

We wtorek na konferencji prasowej burmistrz Rio de Janeiro, Marcelo Crivella ogłosił, że nie upoważnił jeszcze klubów piłkarskich do wznowienia treningu. Miejska Sekretarz Zdrowia, Beatriz Busch, dodała, że ​​skontaktuje się z zespołami.

"Zatwierdzono specyfikacje, aby uniknąć zarażenia, gdy kluby wrócą do treningów i meczów. Zezwolono także na powrót piłkarzy poddanych fizjoterapii, których przypadki mogą się pogorszyć. Prezydenci Flamengo i Vasco zostali poinformowani, że jest to celowe. Rada nie zatwierdziła powrotu do treningów." - powiedział burmistrz Rio de Janeiro.

Flamengo nie jest pierwszym brazylijskim klubem, który powrócił do treningu. Ale inni otrzymali zgodę lokalnych władz. Po kilku przyjściach i wydarzeniach gubernator Rio Grande do Sul, Eduardo Leite, pozwolił Grêmio i Interowi powrócić do treningów w dniu 11 maja, początkowo z indywidualnymi zajęciami. To samo miało miejsce w Minas Gerais. Atlético Mineiro po raz pierwszy weszło na boisko we wtorek, a Cruzeiro pojedzie w czwartek.

  • dodał: MentiX
  • 20.05.2020; 18:48
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX