flamengol.net


Po 65 dniach piłkarze wracają do CT

Sześćdziesiąt pięć dni później piłkarze Flamengo wracają do Ninho do Urubu. Od poniedziałku od godziny 9 rano, zawodnicy zaczęli przybywać do centrum treningowego, aby przejść nowe badania na obecność COVID-19 i otrzymywać informacje o protokołach powrotu z treningów. Klub chce wrócić do zajęć w CT w tym tygodniu.

Każda decyzja zostanie podjęta dopiero po otrzymaniu wyników testów piłkarzy i sztabu szkoleniowego. Przebadano również 38 osób, które dwa tygodnie temu uzyskały wynik pozytywny. Z drugiej strony Flamengo zintensyfikowało rozmowy z władzami miejskimi i stanowymi w celu uzyskania poparcia dla wznowienia treningów w Ninho do Urubu.

Pomimo dekretów dotyczących kwarantanny do końca miesiąca, klub odczuwa większą elastyczność w dialogu z rządem stanowym, podczas gdy władze miasta wykazują większą sztywność. Jednak władze Mengão uważają, że nie rozumie, że nie złamią żadnego prawa, jeśli wrócą do treningów w CT.

Ostatni trening zespołu w Ninho do Urubu miał miejsce w dniu 14 marca, w przeddzień meczu z Portuguesą w Taça Rio. Podczas wizyty w CT, piłkarze dowiedzieli się o wszystkich wytycznych przed powrotem do treningów i wypróbowali już protokoły. Flamengo przygotowuje grunt pod powrót.

  • dodał: MentiX
  • 18.05.2020; 07:10
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX