flamengo.com.pl


Prezydent STJD nie określa daty rozpatrzenia wniosków klubów

Prezydent Sądu Najwyższego ds. Sprawiedliwości w Sporcie (STJD), Otávio Noronha, powiedział, że wciąż nie ma daty, aby przeanalizować wniosek klubów o zawieszenie decyzji sądu na korzyść Flamengo, aby rozgrywać trzy mecze z udziałem publiczności, co będzie służyć jako test udziału widowni w wydarzeniach, na co zgodę wydał także Urząd Miasta Rio de Janeiro.

"Przeanalizuję później. Jeszcze nie (brak daty - przyp. red.). Mamy określone agendy. Nie zrobimy nadzwyczajnego zebrania, będziemy postępować zwyczajnym obrzędem". - powiedział Otávio Noronha.

Sąd w pełnym składzie rozpatrzy sprawę 23 września. Otávio Noronha informuje, że decyzję w sprawie nakazu klubowego można podjąć w każdej chwili. Ale na wypadek, gdyby nie było na czas przeciwnej decyzji, środowa konfrontacja z Grêmio w Copa do Brasil na stadionie Maracanã jest gwarantowana obecnością fanów.

"Nakaz jest obowiązujący i należy wykonać decyzję. Brak niezgodności". - dodał.

Flamengo otrzymał zezwolenie od STJD na grę z publicznością, nawet wbrew woli Brazylijskiej Konfederacji Piłki Nożnej (CBF) i większości klubów rywalizujących w rozgrywkach krajowych. Wraz zezwoleniem wydanym przez ratusz Rio do przeprowadzenia trzech meczów jako imprez testowych, klub zaczął sprzedawać bilety i utrzyma swoją pozycję.

Flamengo ma tylko pozwolenie Urzędu Miasta na rozegranie trzech spotkań, drugiej gry z Grêmio w Brasileirão oraz Barceloną de Guayaquill w Copa Libertadores.

"Dekret jest jasny. Urząd miasta zezwolił na procent publiczności tylko dla trzech gier. To nie jest decyzja na czas nieokreślony. Na przykład następne spotkanie nie będzie miało widowni, bo zabraknie nawet czasu". - powiedział sekretarz zdrowia Rio, Daniel Soranz.

Zgodnie z protokołami Urząd Miasta, kibice będą mogli wchodzić na stadion przez 15 dni. Według sekretarza, Vasco, Botafogo i Fluminense nie zażądali przeprowadzenia imprez testowych.

  • dodał: MentiX
  • 13.09.2021; 18:54
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Corinthians 1:3 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Scalenie - Gabriel Barbosa i Bruno Henrique świętują kolejne udane wspólne zagranie zakończone golem.
Video


Szósty mecz i szóste zwycięstwo Flamengo pod wodzą Renato Gaúcho.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX