flamengol.net


Ratusz próbował inspekcji Ninho do Urubu

W czwartek po południu odbył się nowy rozdział starcia Flamengo z ratuszem w Rio de Janeiro. Zespoły z Departamentu Nadzoru Zdrowia i Finansów (Koordynacja Licencji i Inspekcji) udały się do Ninho do Urubu, aby przeprowadzić inspekcje, ale nie mogły wejść do centrum szkoleniowego. Klub twierdził, że nie było żadnego urzędnika z sektora administracyjnego, który mógłby wejść na teren CT.

Zespoły ratuszowe powiadomiły władze Rubro-Negro, aby udał się w piątek do nadzoru zdrowotnego w celu uzyskania wyjaśnień. W czwartek Mengão opublikowali oficjalną notatkę, w której stwierdzają, że wszyscy uczestnicy powrotu do treningu czują się "bezpieczni i sprawni" dzięki protokołowi bezpieczeństwa przyjętemu w Ninho do Urubu.

Mimo to miejska sekretarz zdrowia Ana Beatriz Busch oświadczyła wcześniej w ten czwartek, że trening fizyczny lub taktyczny jest niedozwolony i zasugerowała, że ​​nastąpi inspekcja.

"Powrót do treningu, fizycznego lub taktycznego, nie jest jeszcze dozwolony, przynajmniej do 25 maja, kiedy będziemy ponownie omawiać sytuację. Lekarz Flamengo miał objąć przewodnictwo i powiedzieć nam, co się tam naprawdę dzieje. Dowiedzieliśmy się o wszystkim z prasy. Istnieją mechanizmy egzekwowania, które mają miejsce. Jesteśmy pewni, że Flamengo, które jest świetnym partnerem Rio de Janeiro, zastosuje się do reguły do ​​25 maja, kiedy znów będziemy rozmawiać." - powiedziała miejska sekretarz zdrowia Ana Beatriz Busch.

Kontrole są częścią operacji Comboio, zainicjowanej przez Urząd Miasta w zeszły piątek, w celu wzmocnienia kontroli, które zapobiegają aglomeracjom i nakładaniu grzywny z powodu braku noszenia maski. Zakłady przyłapane na obecności konsumentów i pracownikami bez korzystania z ochrony mogą zostać ukarane grzywną od 590 do 2 696,20 reali, w zależności od złożoności i ryzyka.

  • dodał: MentiX
  • 22.05.2020; 06:52
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX