flamengo.com.pl


Rodrigo Caio świętuje powrót do gry

Pewne poniedziałkowe zwycięstwo Flamengo nad Madureirą oznaczało powrót Rodrigo Caio na boisko po 38 dniach przerwy. Po wyleczeniu kontuzji prawego uda, defensor był starterem na środku obrony u boku Williana Arão i zadebiutował w tym sezonie. Po zakończeniu konfrontacji na stadionie Raulino de Oliveira we Volta Redonda, 27- latek udzielił pomeczowej wypowiedzi, w której stwierdził że jest w dobrej kondycji fizycznej, aby zagrać w Supercopa do Brasil przeciwko Palmeiras.

"Bardzo się cieszę z mojego powrotu. Tylko ja wiem, jak ciężko było wytrzymać cały ten czas w skomplikowanej kontuzji. Zrobiłem wszystko, aby jak najszybciej wyzdrowieć i mieć bardzo udane przygotowanie do sezonu. Czuję się dziś w 100% zdrowy i myślę, że najważniejsze jest to. W meczu czułem się naprawdę dobrze. To było w porozumieniu z Rogério, abym mógł zagrać 70 i 75 minut. Czuję się gotowy, aby stanąć na boisku i dać z siebie wszystko." - powiedział Rodrigo Caio.

Obrońca przewidział również pojedynek z Palmeiras, który odbędzie się w najbliższą niedzielę na stadionie Mané Garrincha w Brasílii. Dla niego obie drużyny przyjeżdżają na świetny etap i nie ma faworyta.

"To dwie świetne drużyny, mające świetne składy. Najważniejsze, żebyśmy ciężko pracowali. Mamy jeszcze kilka dni do finału. Ale trudno mówić o faworycie, Palmeiras miał wspaniały sezon, Flamengo był mistrzem Brazylii. Obie drużyny są bardzo mocne i nie ma faworyta." - dodał zawodnik.

  • dodał: MentiX
  • 06.04.2021; 07:10
  • źródło: lance.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Internacional

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Mistrzowstwo na wyciągnięcie ręki, Flamengo wygrywa z Internacionalem i zostało liderem.
Video


Na kolejkę przed końcem Brasileirão, Flamengo obejmuje prowadzenie w tabeli i jest blisko mistrzostwa.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX