flamengol.net


Spotkanie z prezydentem Bolsonaro

Z możliwością trenowania w Brasílii podczas pandemii, Flamengo i Vasco spotkali się we wtorek rano z prezydentem Brazylii, Jairem Bolsonaro. Rubro-Negro reprezentowali, prezydent Rodolfo Landim, szef sztabu medycznego Márcio Tannure i dyrektor marketingu Alexsander Santos, którzy uczestniczyli w spotkaniu w Brasílii. Prezydent Alexandre Campello był przedstawicielem Vasco.

Spotkanie miało na celu przyspieszenie działań klubów do treningów na stadionie Mané Garrincha w Brasílii podczas pandemii COVID-19. Firma, która zarządza obiektem, zaoferowała go federacji i drużynom z Rio de Janeiro trzy tygodnie temu.

W Brasílii, Flamengo i Vasco nie miałyby na głowie, ani władz stanowych, ani miejskich jako przeszkody w powrocie do normalnych treningów. W Rio de Janeiro, burmistrz Marcelo Crivella poinformował we wtorek, że powrót do ćwiczeń nie jest jeszcze zatwierdzony. Pomysł przeniesienia treningów na Mané Garrincha znajduje poparcie u Ibaneisa Rochy, gubernatora okręgu federalnego, który jest zagorzałym fanem Flamengo, ale ma dobre relacje z władzami obu klubów.

Flamengo rozumie, że ten pomysł nadal wymaga ewolucji - w środę odbędzie się kolejne spotkanie w celu omówienia tej kwestii. Strach klubu dotyczy reakcji zawodników. Z tego powodu Mengão rozważają nawet opłacenie rodzin zawodników, którzy udadzą się do stolicy w okresie treningów.

  • dodał: MentiX
  • 19.05.2020; 21:59
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX