flamengol.net


Szczęśliwe zakończenie coraz bliżej

Podczas przerwy w retransmisji zeszłorocznego finału Copa Libertadores, który zakończył się zwycięstwem Flamengo, które wygrało 2:1 z River Plate, reporter Eric Faria poinformował, że trener Jorge Jesus jest bardzo bliski przedłużenia swojego kontraktu. Warto pamiętać, że obecna umowa z Rubro-Negro kończy się w dniu 20 czerwca.

"Nie możemy jeszcze powiedzieć, że jest to Dzień Zostania, podobnie jak Dom Pedro 198 lat temu, ale inny Portugalczyk jest bardzo blisko do swojego zostania. W tym tygodniu negocjacje w sprawie nowego kontraktu Jorge Jesus z Flamengo poczyniły znaczne postępy. Powiedziałbym, że szczegółowo Flamengo może ogłosić przedłużenie." - zdradził reporter.

Eric Faria podkreślił post Jorge Jesus na Instagramie, który został opublikowany przez wiceprezydenta Mengão ds. piłki nożnej, Marcosa Braza. Portugalczyk chwalili otwartość mieszkańców Rio de Janeiro i fanów Rubro-Negro.

"To jest post Jorge Jesusa wychwalający miasto Rio de Janeiro i mówiący o uczuciach, jakie otrzymuje od mieszkańców Rio. Niedługo potem wiceprezydent Flamengo, Marcos Braz, który jest najbliższą osobą Jorge Jesusa w tej strukturze klubu, napisał: Dzień jest naprawdę świetny Jorge... Chodźmy dalej." W tym tygodniu dużo się wydarzyło, zespół jest bardzo blisko. Umowa wygasa 20 czerwca, prawdopodobnie zostanie przedłużona do końca tego tygodnia." - dodał dalej.

Komentując kolejne wydarzenie w odstępie czasu, w którym Jorge Jesus i jego sztab szkoleniowy spotkali się w domu trenera, Eric poinformował, że w niedzielę odbędzie się kolejne spotkanie. Reporter zdradził, że nowa umowa powinna zostać przedłużona tylko o jeden sezon, a nie do końca 2021 roku.

"Wszyscy członkowie komitetu technicznego spotkali się w tym tygodniu w domu Jorge Jesusa, aby sporządzić plany. W tym momencie ponownie spotykają się w domu Mário Monteiro, który jest trenerem od przygotowania fizycznego. Znowu spotykają się na wspólnym obiedzie, nie wiem, czy świętują, czy wznoszą toast za odnowienie kontraktu. Wiele osób twierdziło, że nowy kontrakt powinien potrwać do końca 2021 roku, ale powinien zostać popisany tylko na kolejny rok." - zakończył.

  • dodał: MentiX
  • 18.05.2020; 07:04
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX