flamengo.com.pl


Sześciu zawodników Flamengo w jedenastce kolejki Carioca

W miniony poniedziałek Flamengo zmierzył się z Madureirą i pokonał przeciwnika w meczu ważnym dla rozgrywek Campeonato Carioca. Wynik zatrzymał się na stanie 5:1 dla Rubro-Negro i pokazał świetny występ głównego składu Fla. W międzyczasie z Mais Querido po raz kolejny aż sześciu zawodników zostało wytypowanych do najlepszej jedenastki kolejki Galera z jednym nowym nowym zawodnikiem - debiutantem w tym sezonie, Rodrigo Caio.

OTO PEŁNY WYBÓR ZAWODNIKÓW:

Neguete (Portuguesa), Isla (Flamengo), Nino (Fluminense), Rodrigo Caio (Flamengo), Filipe Luís (Flamengo), Giorgian De Arrascaeta (Flamengo), Martinelli (Fluminense), Gerson (Flamengo), Nenê (Fluminense), Tiago Reis (Vasco) i Gabigol (Flamengo).

Flamengo wszedł na boisko z "głodem bramek" i znokautował Madureirę, która do tej pory w sezonie była niepokonana. Intensywna gra Rubro-Negro i jej duża jakość praktycznie gwarantowała zwycięstwo już w pierwszej połowie. Warto przypomnieć, że poniedziałkowy mecz oznaczał również debiut w tym sezonie Rodrigo Caio, który leczył kontuzję przy współpracy ze sztabem medycznym klubu.

Mecz z Madureirą był ostatnim przed decydującym pojedynkiem o Supercopa do Brasil z Palmeiras. Rubro-Negro powróci na boisko w niedzielę, a spotkanie zostanie rozegrane na stadionie w Mané Garrincha. Manto Sagrado walczy o drugie z rzędu mistrzostwo po podniesieniu pucharu w 2020 roku, w finale przeciwko Athletico, z wynikiem 3:0 dla klubu Gávea.

OTO NAJLEPSZA JEDENASTKA KOLEJKI

  • dodał: Anusz
  • 07.04.2021; 18:49
  • źródło: colunadofla.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Internacional

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Mistrzowstwo na wyciągnięcie ręki, Flamengo wygrywa z Internacionalem i zostało liderem.
Video


Na kolejkę przed końcem Brasileirão, Flamengo obejmuje prowadzenie w tabeli i jest blisko mistrzostwa.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX