flamengol.net


Tannure weźmie udział w konferencji FIFA

Szef sztabu medycznego Flamengo, Márcio Tannure został zaproszony przez Międzynarodową Federację Piłki Nożnej (FIFA) do udziału w internetowej konferencji tego podmiotu, zaplanowanej na 29 maja. W wydarzeniu wezmą udział lekarze z różnych klubów, takich jak na przykład Barcelona i Liverpool, a celem jest omówienie protokołów opracowanych w celu stopniowego powrotu piłki nożnej.

Podczas konferencji, każdy uczestnik przeprowadzi prezentację trwającą około 20 minut, a celem jest podzielenie się doświadczeniami i strategiami korzystania z protokołów podczas stopniowego wznawiania treningów.

W Brazylii, Márcio Tannure był jednym z głównych organizatorów wznowienia ćwiczeń, oczywiście zgodnie z protokołami bezpieczeństwa opracowanymi przez Brazylijską Konfederację Piłki Nożnej (CBF) i Stanowa Federacja Piłkarska Rio de Janeiro (FERJ). We wtorek lekarz wraz z prezydentem Mengão, Rodolfo Landimem reprezentował Flamengo na spotkaniu w Brasílii z prezydentem Brazylii, Jairem Bolsonaro.

  • dodał: MentiX
  • 22.05.2020; 06:54
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX