flamengol.net


Thiago Maia wspiera szpital w Roraima

Zawodnik roraimense, Thiago Maia, volante Flamengo, przekazał darowiznę na sprzęt i środki ochrony osobistej do Szpitala Ogólnego w Roraima (HGR), aby pomóc w walce z pandemią koronawirusa COVID-19 w stanie, w którym dotychczas odnotowano 16 potwierdzonych przypadków.

Informacje o darowiźnie zostały opublikowane przez władze Roraima w wideo opublikowanym w poniedziałek w rządowych sieciach społecznościowych. Materiały i sprzęt zostały dostarczone przez Nei Fortunato, przyjaciela Thiago Maii.

Ojciec zawodnika, Joel Maia powiedział, iż piłkarz Rubro-Negro wolał w tej chwili nie mówić o szczegółach jakie materiały przekazał i podkreślił wrażliwość volante na pomaganie mieszkańcom stanu Roraima.

"Wykonał swoją część, która ma pomóc mieszkańcom Roraima. Termometry laserowe, rękawiczki chirurgiczne, czapki i buty zostały przekazane do użytku na oddziałach intensywnej terapii (ICU)." - powiedziała Maia.

Koronawirus w Roraima

Według Departamentu Stanu Zdrowia (Sesau-RR), Roraima zarejestrowała do tej pory 16 potwierdzonych przypadków koronawirusa, w tym przypadek rocznego dziecka, które uzyskało pozytywny wynik na COVID-19. Stan graniczy z dwoma krajami, a dostęp do Wenezueli i Gujany jest zamknięty.

  • dodał: MentiX
  • 31.03.2020; 18:16
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX